نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نایب قهرمانی تیم تنیس روی میز دانشگاه اراک در مسابقات منطقه 4 ورزش دانشگاهی و کسب سهمیه المپیاد

نایب قهرمانی تیم تنیس روی میز دانشگاه اراک در مسابقات منطقه 4 ورزش دانشگاهی و کسب سهمیه المپیاد

تیم دانشگاه اراک در مسابقات انتخابی المپیاد دانشجویی گیلان به مقام دوم تیمی، مقام دوم دوبل و مقام سوم انفرادی دست یافت.

در این دوره از مسابقات که با حضور دانشجویان ۸ دانشگاه به میزبانی دانشگاه صنعتی اراک، برگزار شد، در بخش تیمی دانشگاه بوعلی همدان با غلبه بر دانشگاه اراک بر سکوی قهرمانی ایستاد.

همچنین دانشگاه ملایر و دانشگاه صنعتی قم به طور مشترک بر سکوی سوم تیمی ایستادند.

در مسابقات انفرادی هم شرکت کنندگان در جدول تک حذفی به رقابت با یکدیگر پرداختند که در پایان مرتضی رضایی از دانشگاه بوعلی همدان با غلبه بر هم تیمی خود مسعود عزیزیان بر سکوی اول ایستاد.

محمدرضا عتاب از دانشگاه اراک و هومن صباغیان از دانشگاه ملایر هم به طور مشترک مقام سوم انفرادی را کسب کردند. که برای کسب سهمیه المپیاد محمدرضا عتاب  به مصاف ورزشکار دانشگاه ملایر رفت و توانست با غلبه بر حریف سهمیه المپیاد را کسب کردند.

در مسابقات دو نفره هم تیم محمدرضا عتاب و سید سعید شریفی  از دانشگاه اراک در یک بازی بسیار نزدیک در فینال مسابقات دوبل در در گیم پنجم با نتیجه 12 بر 10 نتیجه را به همدان واگذار کردند و به مقام دوم و کسب سهمیه المپیاد رسیدند. 

در این مسابقات دانشجویان دانشگاه های بوعلی همدان، دانشگاه اراک، دانشگاه‌ ملایر، دانشگاه صنعتی قم، دانشگاه شهاب قم، دانشگاه بین المللی قزوین، دانشگاه قم و دانشگاه صنعتی اراک حضور داشتند که طی روزهای ۲۴ و ۲۵ بهمن به رقابت پرداختند

.